DARBETURK ONLINE | TURKISH UNDERGROUND WORLD  

For purchasing Ads or Banner
İCQ: 555338555

FORUM TİCARETLERİNDE ESCROW YALNIZCA KURUCULARDIR

Geri git   DARBETURK ONLINE | TURKISH UNDERGROUND WORLD
Tüccarlar Ban Listesi Ajanda Forumlari Okundu Kabul Et

DARBETURK ONLINE | TURKISH UNDERGROUND WORLD-Sartlar

Forum Kurallari

Forumumuzda Dini ve Bilimsel yazilar yazilabilir. Forumumuz herhangi bir Dijital TV Sifre kirma Key verme Sitesi degildir. Forumumuzda müstehcen yazilar yazmak müstehcen Resimler vermek yada Link vermek kesinlikle yasaktir aksini yapanlarin derhal yazi yazma yetkileri alinacaktir.

Forum katilimcilari yeni bir Konu Basligi açmadan önce o Konunun Forumta mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun için Forumun arama Özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni Tartismalari içeren Konular açilamaz.

Yöneticiler her yazilan Mesaji göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karsilastiginizda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bagirmak anlamina gelecegi için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayiniz. Konu Basliklarini Konunun içerigini ifade eden sekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile Alakalg olmayan Basliklar silinebilir. Buna yapilan itirazlar gözönüne alinmaz.

Foruma yazilacak Konular ilgili Konu Basliklari altina yazilmalidir. Bu Özellikle Dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Üye olurken ahlaksiz isim seçmek, imzalara Siyasi Amaçli yazilar, Reklam yapmak yasaktir. Resim olarak kesinlikle açik yada Politika ilgili bir Resim olmamali ve kesinlikle bir Partinin Simgesi olan Logolar kullanilmamalidir. Aksi halde Üyeliginiz silinebilir. !!! Bu ilk defa olmus olsa bile, bu sadece Adminlerin takdirine kalmis birseydir.

Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir Konuda Mesaj yazmayanlarin Üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkiniz yoktur.

Yöneticiler, yazilan Yazinin Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazildigina karar verirlerse yaziyi uygun bölüme aktarir veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi Yönetici yetkisindedir.

Forum Yönetimi tarafindan, ayni Kisinin birden fazla Rumuz veya isimle, farkli Kisilermis gibi ayni Konuda görüs belirttigini tespit etmesi durumunda, Kisinin tüm Mesajlari silinir ve Foruma girisi yasaklanir.Yine buna bagli olarak ayni Kisinin birden fazla eMail Adresi ile basvurarak farkli isimler ile yazdiginin tespit edilmesi durumunda boarda olan Üyeligi derhal silinir.

Bu board gönüllü ve Amatör katilim anlayisiyla Fikir alis-verisinde bulunulmasi, Dostluk Kardeslik ve Dini Sohbetlerin yapilabilecegi bir Mekan olmasi için kurulmustur. Amaç disi kullanilmamasi gerekmektedir ve ayni Zamanda yasaktir.

Forumun isleyis ve Kurallari konusunda katilimçilari Bilgilendirmek Forumgn veya Moderatörlerin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir.

Basta Prestij-Forumu olmak üzere, hiç bir Forum hakkinda karalayici, yöneticilerini küçük düsürücü, asagilayici kelimeler kullanilamaz. Böyle bir yanilgiya düsen Üyelerin Üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

Baska bir Üye için agza alinmayacak Laflar yada asagilayici Cümleler kullanan, yada her türlü Forumun huzurunu kaçirmak isteyen Kullanicilar hakkinda derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayi ikinci defa yaptiginda derhal Forumumuzdan uzaklastirilir.

Dini kisimda bilmek ve ögrenmek isteyen Üyelerimiz için gerekli her sey mevcuttur. Ancak Forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve Din bölümünde herhangi bir Dini karalayici asagilayici yazilar yazilamaz, yazilmasida son derece sakincali ve yasaktir. Bir Üye orada bir Soru sorarsa bilgi sahibi Kardeslerimiz derhal yardimina kosabilirler. Ama kesinlikle açtigi Konu hakkinda Üyemizin kisiligini ve Dini Bilgisini elestiremezler.

Forum Kurallarina uymayan Katilimcilarin Foruma yazi yazmasi engellenecektir. Bu islem ihtar verilmeden de yapilabilir.

Forum Kurallari her Zaman degistirebilir ve degistikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.

Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumus ve kabul etmis sayilacagindan, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.


su Anki Saat: 10:36


Powered by vBulletin ® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK UNDERGROUND FORUMU DARBETURK INC. SINCE 2005 - 2017